Kundesenter


Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

Ansatte


Tor Øystein EdvardsenDaglig leder - Salg & Marked

Tor Øystein Edvardsen

 

Tlf.:   33 16 50 20

Mobil: 915 37 869

e-post:  tor@tormatic.no


Hilde Veiby IversenRegnskap

Hilde Veiby Iversen

 

Tlf.:   33 16 50 20
Mobil:  476 06 296
e-post:  hilde@tormatic.no


Tove Gaarn Nielsen Ordrekontor / Innkjøp & Logistikk

Tove Gaarn Nielsen

 

Tlf.:   33 16 50 20
Mobil:   971 93 516
epost:  tove@tormatic.no


Thorill JensenAdministrasjon / Ordrekontor

Thorill H. Jensen

 

Tlf.:   33 16 50 20
Mobil:  480 97 751
e-post:  thorill@tormatic.no


Per Tveit VågsetherTeknisk leder

 

Per Tveit Vågsether

 

Mobil:   915 37 865

e-post:  per@tormatic.no


Terje AugestadSenior salgsingeniør
Elektro, Prosess, Instrumentering & kalibrering

Terje Augestad

 

Mobil:   950 22 599

e-post:  terje@tormatic.no


Christer DrengSenior salgsingeniør

Prosess, Instrumentering & kalibrering

Christer Dreng

 

Mobil:   482 83 253

e-post:  christer@tormatic.no


Rolf OvesenSenior salgsingeniør

Prosess, Instrumentering & kalibrering

Rolf Ovesen

 

Mobil:   901 53 237

e-post:  rolf@tormatic.no


Ingebjørg LiaMarkedsingeniør / Kvalitet / IT

Ingebjørg Lia

 

Tlf.:   33 16 50 20
Mobil:   917 27 027

e-post:  ingebjorg@tormatic.no


Ingebjørg LiaTeknisk Markedsfører

Jostein Strømsvik

 

Tlf.:   33 16 50 20
Mobil:   995 19 925

e-post:  jostein@tormatic.no


Atle Bach AndersenLagersjef

Atle Bach Andersen

 

Tlf.:   33 16 50 20
Mobil:   930 53 774

e-post:  atle@tormatic.no


Per Egil StrandSenior salgsingeniør Automatisering

Per Egil Strand

 

Mobil:   913 02 266

e-post:   peregil@tormatic.no


Tore GuldbrandsenSenioringeniør Sikkerhets -instrumentering

Tore Guldbrandsen

 

Mobil:   915 37 863

e-post:   tore@tormatic.no