Tor Øystein EdvardsenDaglig leder - Salg & Marked

Tor Øystein Edvardsen

 

Tlf.:   33 16 50 25

Mobil:   915 37 869

e-post:   tor@tormatic.no


Hilde Veiby IversenRegnskap

Hilde Veiby Iversen

 

Tlf.:   33 16 50 21

 

e-post:   hilde@tormatic.no


Tove Gaarn Nielsen Ordrekontor / Innkjøp & Logistikk

Tove Gaarn Nielsen

 

Tlf.:   33 16 50 49

 

e-post:   tove@tormatic.no


Thorill JensenAdministrasjon / Ordrekontor

Thorill H. Jensen

 

Tlf.:   33 16 50 20

 

e-post:   thorill@tormatic.no


Per Tveit VågsetherTeknisk leder
Automatisering og Elektro

Per Tveit Vågsether

 

Tlf.:   33 16 50 26

Mobil:   915 37 865

e-post:   per@tormatic.no


Tore GuldbrandsenSenioringeniør Sikkerhetsinstrumentering

Tore Guldbrandsen

 

Tlf.:   33 16 50 24

Mobil:   915 37 863

e-post:   tore@tormatic.no


Kjetil HansenSenior salgsingeniør Automatisering

Kjetil Hansen

 

Tlf.:   33 16 50 48

Mobil:   979 70 809

e-post:   kjetil@tormatic.no


Per Egil StrandSenior salgsingeniør Automatisering

Per Egil Strand

 

Tlf.:   33 16 50 37

Mobil:   913 02 266

e-post:   peregil@tormatic.no


Terje AugestadSenior salgsingeniør
Elektro, Prosess, Instrumentering & kalibrering

Terje Augestad

 

Tlf.:   33 16 50 28

Mobil:   950 22 599

e-post:   terje@tormatic.no


Flemming Gaarn NielsenSenior salgsingeniør

Prosess, Instrumentering & kalibrering
Sikkerhetsinstrumentering

Flemming Gaarn Nielsen

 

Tlf.:   33 16 50 29

Mobil:   906 63 389

e-post:   flemming@tormatic.no


Christer DrengSenior salgsingeniør

Prosess, Instrumentering & kalibrering

Christer Dreng

 

Tlf.:   33 16 50 31

Mobil:   482 83 253

e-post:   christer@tormatic.no


Rolf OvesenSenior salgsingeniør

Prosess, Instrumentering & kalibrering

Rolf Ovesen

 

Tlf.:   33 16 50 27

Mobil:   901 53 237

e-post:   rolf@tormatic.no


Ingebjørg LiaMarkedsingeniør & Kvalitetsansvarlig

Ingebjørg Lia

 

Tlf.:   33 16 50 36

 

e-post:   ingebjorg@tormatic.no


Atle Bach AndersenLager

Atle Bach Andersen

 

Tlf.:   33 16 50 30

 

e-post:   atle@tormatic.no